Kraunamos degalinės…

Dyzelino kaina šiandien

Kainos atnaujintos: 2026 m. spalio 19 d. · 740 degalinių

Lietuvos vidurkis2,213 €/l
Pigiausia2,069 €/l
Brangiausia2,399 €/l
Nuo vakar↑ 1,7 ct
Per savaitę↑ 1,4 ct
Per mėnesį↓ 0,1 ct

Vidutinės dyzelino kainos pokytis per 30 dienų

2,1882,2562,3242026-09-19: 2,214 €/l (98 degalinių)2026-09-20: 2,214 €/l (97 degalinių)2026-09-21: 2,241 €/l (734 degalinių)2026-09-22: 2,324 €/l (681 degalinių)2026-09-23: 2,297 €/l (701 degalinių)2026-09-24: 2,281 €/l (734 degalinių)2026-09-25: 2,258 €/l (732 degalinių)2026-09-26: 2,236 €/l (93 degalinių)2026-09-27: 2,236 €/l (93 degalinių)2026-09-28: 2,250 €/l (734 degalinių)2026-09-29: 2,295 €/l (731 degalinių)2026-09-30: 2,279 €/l (698 degalinių)2026-10-01: 2,269 €/l (728 degalinių)2026-10-02: 2,255 €/l (732 degalinių)2026-10-03: 2,233 €/l (96 degalinių)2026-10-04: 2,233 €/l (94 degalinių)2026-10-05: 2,239 €/l (727 degalinių)2026-10-06: 2,251 €/l (733 degalinių)2026-10-07: 2,220 €/l (733 degalinių)2026-10-08: 2,197 €/l (729 degalinių)2026-10-09: 2,200 €/l (733 degalinių)2026-10-10: 2,189 €/l (94 degalinių)2026-10-11: 2,188 €/l (93 degalinių)2026-10-12: 2,199 €/l (731 degalinių)2026-10-13: 2,244 €/l (732 degalinių)2026-10-14: 2,226 €/l (736 degalinių)2026-10-15: 2,212 €/l (733 degalinių)2026-10-16: 2,222 €/l (716 degalinių)2026-10-17: 2,196 €/l (75 degalinių)2026-10-18: 2,196 €/l (74 degalinių)2026-10-19: 2,213 €/l (723 degalinių)09-1910-19
Vidutinė dyzelino kaina nuo rugsėjo 19 d. (2,214 €/l) iki spalio 19 d. (2,213 €/l).
Rodyti visų dienų duomenis
DataVid. kaina €/lDegalinių
2026-10-192,213723
2026-10-182,19674
2026-10-172,19675
2026-10-162,222716
2026-10-152,212733
2026-10-142,226736
2026-10-132,244732
2026-10-122,199731
2026-10-112,18893
2026-10-102,18994
2026-10-092,200733
2026-10-082,197729
2026-10-072,220733
2026-10-062,251733
2026-10-052,239727
2026-10-042,23394
2026-10-032,23396
2026-10-022,255732
2026-10-012,269728
2026-09-302,279698
2026-09-292,295731
2026-09-282,250734
2026-09-272,23693
2026-09-262,23693
2026-09-252,258732
2026-09-242,281734
2026-09-232,297701
2026-09-222,324681
2026-09-212,241734
2026-09-202,21497
2026-09-192,21498

Pigiausios degalinės šiandien

#DegalinėAdresasKaina €/l
1Baltic PetroleumMinkovskių g. 132, Kaunas2.069
2JozitaS. Kerbedžio g. 7F, Panevėžys2.090
3JozitaKuosiškių k. 42.090
4JozitaGamyklos g. 1, Gargždai2.090
5DegtaVienuolio g. 34A, Anykščiai2.099
6AlaušaŠv. Stepono g. 44, Vilnius2.119
7Baltic PetroleumLiepų g. 79A, Klaipėda2.129
8AlaušaPlytinės g. 2, Puskelnių k.2.139
9AlaušaPalemono g. 171, Kaunas2.139
10AlaušaŠimonių g. 36, Bajorų k.2.139

Dyzelinas — kaina pagal miestą

MiestasDegalinėsVidurkisNuo
Anykščiai52.1592.099
Šilalė32.1662.159
Utena122.1752.149
Kėdainiai72.1772.159
Ramučių k.32.1792.149
Alytus122.1802.149
Ukmergė72.1812.149
Marijampolė122.1832.159
Mažeikiai102.1832.149
Klaipėda342.1882.129
Raseiniai42.1892.150
Radviliškis72.1902.169
Salaperaugio k.42.1902.159
Kupiškis32.1922.147
Tauragė72.1922.149
Vilnius1032.1932.119
Gargždai52.1962.090
Panevėžys242.1962.090
Šilagalio k.52.1972.179
Palanga32.1992.179
Molėtai32.2012.164
Kaunas822.2042.069
Elektrėnai42.2042.159
Kelmė32.2062.170
Pasvalys42.2092.179
Telšiai62.2122.169
Šiauliai272.2132.149
Šilutė52.2222.180
Skuodas32.2262.209
Jurbarkas52.2312.199
Jonava52.2312.199
Vilkaviškis32.2322.199
Visaginas52.2372.190
Joniškis32.2392.199
Plungė52.2392.190
Rietavas32.2462.209
Jakų k.32.2622.229
Druskininkai42.2672.250
Biržai42.2782.219
Rokiškis42.2972.233
Ignalina32.3022.259
Kretinga42.3302.290
Kuršėnai32.3362.290

Dyzelinas — kaina pagal tinklą

TinklasDegalinėsVidurkisNuo
Jozita262.1442.090
Junasa32.1492.149
Stateta132.1492.149
Deliuvis32.1592.159
Neste Lietuva852.1722.149
Bonsa22.1752.159
S.Savicko įmonė52.1802.179
Saurida312.1822.160
Alauša272.1822.119
Skulas72.1822.149
Eu Verslas42.1842.149
Trevena122.1932.150
Emsi502.1952.150
Borusta32.1962.189
Baltic Petroleum932.1962.069
S.Rimkevičiaus komercinė įmonė22.1992.179
Melkasta32.2002.200
Naftrus42.2052.200
Eniris252.2092.150
Orlen302.2122.199
Gelvybė102.2182.210
Circle K922.2312.149
Degta32.2442.099
Regusa52.2482.180
Pakelės namai22.2502.250
Boost Petrol82.2542.190
Apsaga92.2572.245
Narjanta62.2592.239
Viada1332.2712.199
Tomega32.2732.250
GM (Circle K)22.2972.297
Propano ir butano dujų centras22.3252.289

Dyzelinas – daugiausiai Lietuvoje parduodama degalų rūšis: juo varomi ne tik lengvieji automobiliai, bet ir beveik visas krovininis transportas. Dyzelino kaina nuo benzino skiriasi dėl kitokios perdirbimo struktūros ir paklausos sezoniškumo – šaltuoju metų laiku, kai naudojamas žieminis dyzelinas ir auga šildymo kuro paklausa, kaina dažnai kyla. Kaip ir benzino atveju, didelę galutinės kainos dalį sudaro akcizas ir PVM.

Čia rasite visos Lietuvos dyzelino kainos vidurkį, skaičiuojamą iš degalinių, kurios kasdien teikia duomenis Lietuvos energetikos agentūrai (LEA). Žemiau pateikiamos šiandien pigiausios degalinės, kainų palyginimas pagal miestus ir degalinių tinklus bei 30 dienų kainos tendencija. Vairuojantiems daug – ypač komerciniam transportui – net kelių centų skirtumas už litrą per mėnesį virsta dešimtimis eurų, todėl degalinės pasirinkimas pagal kainą atsiperka greičiausiai.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia vidutinė dyzelino kaina Lietuvoje šiandien?
2026 m. spalio 19 d. duomenimis, vidutinė dyzelino kaina Lietuvoje – 2,213 €/l. Pigiausia šalyje – 2,069 €/l, brangiausia – 2,399 €/l.
Kur šiandien pigiausias dyzelinas?
Pigiausia dyzelino kaina šiandien – 2,069 €/l (Baltic Petroleum, Minkovskių g. 132, Kaunas). Visos pigiausios degalinės pateiktos lentelėje šiame puslapyje.
Kaip skaičiuojamas kainų vidurkis?
Vidurkis skaičiuojamas iš 740 degalinių, kurios šiandien pateikė dyzelino kainą Lietuvos energetikos agentūrai (LEA). Duomenys atnaujinami kiekvieną darbo dieną ryte.
Ar dyzelinas šiandien pigesnis nei prieš mėnesį?
Prieš mėnesį (2026-09-19) vidutinė kaina buvo 2,214 €/l, šiandien – 2,213 €/l, t. y. 0,1 ct mažiau.

Kainos atnaujintos: 2026 m. spalio 19 d. · Šaltinis: Lietuvos energetikos agentūra