Kraunamos degalinės…

Benzino kaina šiandien

Kainos atnaujintos: 2026 m. spalio 19 d. · 738 degalinių

Lietuvos vidurkis1,940 €/l
Pigiausia1,809 €/l
Brangiausia2,099 €/l
Nuo vakar↑ 2,6 ct
Per savaitę↑ 2,6 ct
Per mėnesį↑ 2,3 ct

Vidutinės 95 benzino kainos pokytis per 30 dienų

1,8971,9592,0212026-09-19: 1,917 €/l (97 degalinių)2026-09-20: 1,917 €/l (97 degalinių)2026-09-21: 1,931 €/l (732 degalinių)2026-09-22: 2,021 €/l (679 degalinių)2026-09-23: 1,991 €/l (699 degalinių)2026-09-24: 1,974 €/l (732 degalinių)2026-09-25: 1,951 €/l (730 degalinių)2026-09-26: 1,925 €/l (93 degalinių)2026-09-27: 1,925 €/l (93 degalinių)2026-09-28: 1,945 €/l (732 degalinių)2026-09-29: 1,996 €/l (729 degalinių)2026-09-30: 1,974 €/l (696 degalinių)2026-10-01: 1,964 €/l (726 degalinių)2026-10-02: 1,947 €/l (730 degalinių)2026-10-03: 1,931 €/l (95 degalinių)2026-10-04: 1,930 €/l (94 degalinių)2026-10-05: 1,934 €/l (725 degalinių)2026-10-06: 1,951 €/l (731 degalinių)2026-10-07: 1,925 €/l (731 degalinių)2026-10-08: 1,907 €/l (727 degalinių)2026-10-09: 1,914 €/l (731 degalinių)2026-10-10: 1,897 €/l (93 degalinių)2026-10-11: 1,898 €/l (93 degalinių)2026-10-12: 1,914 €/l (729 degalinių)2026-10-13: 1,983 €/l (730 degalinių)2026-10-14: 1,965 €/l (734 degalinių)2026-10-15: 1,945 €/l (731 degalinių)2026-10-16: 1,959 €/l (714 degalinių)2026-10-17: 1,915 €/l (74 degalinių)2026-10-18: 1,914 €/l (74 degalinių)2026-10-19: 1,940 €/l (721 degalinių)09-1910-19
Vidutinė 95 benzino kaina nuo rugsėjo 19 d. (1,917 €/l) iki spalio 19 d. (1,940 €/l).
Rodyti visų dienų duomenis
DataVid. kaina €/lDegalinių
2026-10-191,940721
2026-10-181,91474
2026-10-171,91574
2026-10-161,959714
2026-10-151,945731
2026-10-141,965734
2026-10-131,983730
2026-10-121,914729
2026-10-111,89893
2026-10-101,89793
2026-10-091,914731
2026-10-081,907727
2026-10-071,925731
2026-10-061,951731
2026-10-051,934725
2026-10-041,93094
2026-10-031,93195
2026-10-021,947730
2026-10-011,964726
2026-09-301,974696
2026-09-291,996729
2026-09-281,945732
2026-09-271,92593
2026-09-261,92593
2026-09-251,951730
2026-09-241,974732
2026-09-231,991699
2026-09-222,021679
2026-09-211,931732
2026-09-201,91797
2026-09-191,91797

Pigiausios degalinės šiandien

#DegalinėAdresasKaina €/l
1Baltic PetroleumMinkovskių g. 132, Kaunas1.809
2JozitaS. Kerbedžio g. 7F, Panevėžys1.810
3JozitaKuosiškių k. 41.810
4JozitaGamyklos g. 1, Gargždai1.810
5DegtaVienuolio g. 34A, Anykščiai1.829
6AlaušaPalemono g. 171, Kaunas1.839
7AlaušaŠimonių g. 36, Bajorų k.1.839
8AlaušaŠv. Stepono g. 44, Vilnius1.839
9Baltic PetroleumMindaugo g. 23, Anykščiai1.839
10StatetaGustaičių k.1.839

95 benzinas — kaina pagal miestą

MiestasDegalinėsVidurkisNuo
Šilalė31.8631.850
Anykščiai51.8651.829
Alytus121.8891.839
Ukmergė71.8891.869
Marijampolė121.8941.879
Kupiškis31.8951.839
Kėdainiai71.8961.879
Utena111.8961.839
Mažeikiai101.8971.859
Klaipėda341.8991.839
Ramučių k.31.9031.839
Molėtai31.9061.859
Šilagalio k.51.9131.879
Gargždai51.9161.810
Salaperaugio k.41.9171.889
Vilnius1031.9221.839
Pasvalys41.9241.899
Radviliškis71.9241.889
Šilutė51.9291.890
Panevėžys241.9301.810
Tauragė71.9361.899
Plungė51.9371.890
Visaginas51.9391.898
Kaunas821.9411.809
Skuodas31.9431.920
Šiauliai271.9451.899
Vilkaviškis31.9461.899
Jonava51.9511.899
Rietavas31.9551.920
Palanga31.9591.939
Raseiniai41.9621.950
Elektrėnai41.9641.919
Telšiai61.9651.939
Jakų k.31.9661.909
Joniškis31.9791.949
Jurbarkas51.9831.959
Biržai41.9881.919
Ignalina32.0021.959
Kelmė32.0031.980
Rokiškis42.0161.969
Druskininkai42.0221.990
Kuršėnai32.0361.990
Kretinga42.0371.990

95 benzinas — kaina pagal tinklą

TinklasDegalinėsVidurkisNuo
Stateta131.8391.839
Eu Verslas41.8871.859
Alauša271.8981.839
Deliuvis31.8991.899
Junasa31.8991.899
S.Savicko įmonė51.8991.899
Neste Lietuva841.8991.859
Trevena121.8991.860
Bonsa21.8991.889
Skulas71.9011.879
Saurida311.9061.850
Melkasta31.9101.910
Emsi501.9101.870
Borusta31.9131.899
S.Rimkevičiaus komercinė įmonė21.9291.899
Baltic Petroleum931.9301.809
Naftrus41.9321.920
Jozita261.9331.810
Orlen301.9401.899
Regusa51.9481.880
Pakelės namai21.9501.950
Eniris251.9531.860
Circle K921.9581.859
Degta31.9661.829
Apsaga91.9751.959
Gelvybė101.9781.970
Narjanta61.9821.939
Viada1331.9891.899
GM (Circle K)22.0172.017
Tomega32.0191.990
Propano ir butano dujų centras22.0251.989
Boost Petrol82.0301.990

95 benzinas (A95) – populiariausia benzino rūšis Lietuvoje, kuria varoma didžioji dalis lengvųjų automobilių. Jo kainą degalinėse lemia keli veiksniai: naftos kaina pasaulinėje rinkoje, perdirbimo ir logistikos sąnaudos, degalinių tinklų antkainiai ir mokesčiai – akcizas bei PVM, kurie sudaro reikšmingą galutinės kainos dalį. Todėl net ir stabiliai laikantis naftos kainoms, skirtumas tarp pigiausios ir brangiausios degalinės Lietuvoje tą pačią dieną gali siekti 20–30 centų už litrą.

Šiame puslapyje rodomas visos Lietuvos 95 benzino kainos vidurkis, apskaičiuotas iš Lietuvos energetikos agentūrai (LEA) kasdien kainas teikiančių degalinių. Lentelėse rasite pigiausias degalines šiandien, kainų palyginimą pagal miestus ir tinklus, o grafike – kaip vidutinė kaina keitėsi per pastarąsias 30 dienų. Prieš pildami baką verta pasitikrinti: pasirinkę pigesnę degalinę savo mieste, 50 litrų bakui galite sutaupyti kelis eurus vien dėl vietos pasirinkimo.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia vidutinė 95 benzino kaina Lietuvoje šiandien?
2026 m. spalio 19 d. duomenimis, vidutinė 95 benzino kaina Lietuvoje – 1,940 €/l. Pigiausia šalyje – 1,809 €/l, brangiausia – 2,099 €/l.
Kur šiandien pigiausias 95 benzinas?
Pigiausia 95 benzino kaina šiandien – 1,809 €/l (Baltic Petroleum, Minkovskių g. 132, Kaunas). Visos pigiausios degalinės pateiktos lentelėje šiame puslapyje.
Kaip skaičiuojamas kainų vidurkis?
Vidurkis skaičiuojamas iš 738 degalinių, kurios šiandien pateikė 95 benzino kainą Lietuvos energetikos agentūrai (LEA). Duomenys atnaujinami kiekvieną darbo dieną ryte.
Ar 95 benzinas šiandien pigesnis nei prieš mėnesį?
Prieš mėnesį (2026-09-19) vidutinė kaina buvo 1,917 €/l, šiandien – 1,940 €/l, t. y. 2,3 ct daugiau.

Kainos atnaujintos: 2026 m. spalio 19 d. · Šaltinis: Lietuvos energetikos agentūra