Kraunamos degalinės…

Autodujų (LPG) kaina šiandien

Kainos atnaujintos: 2026 m. spalio 19 d. · 605 degalinių

Lietuvos vidurkis0,922 €/l
Pigiausia0,690 €/l
Brangiausia9,940 €/l
Nuo vakar↑ 4,3 ct
Per savaitę↑ 5,6 ct
Per mėnesį↑ 12,9 ct

Vidutinės autodujų (LPG) kainos pokytis per 30 dienų

0,7930,8590,9262026-09-19: 0,793 €/l (98 degalinių)2026-09-20: 0,793 €/l (98 degalinių)2026-09-21: 0,821 €/l (594 degalinių)2026-09-22: 0,828 €/l (535 degalinių)2026-09-23: 0,822 €/l (564 degalinių)2026-09-24: 0,825 €/l (597 degalinių)2026-09-25: 0,827 €/l (594 degalinių)2026-09-26: 0,798 €/l (95 degalinių)2026-09-27: 0,798 €/l (95 degalinių)2026-09-28: 0,830 €/l (595 degalinių)2026-09-29: 0,831 €/l (588 degalinių)2026-09-30: 0,831 €/l (554 degalinių)2026-10-01: 0,831 €/l (590 degalinių)2026-10-02: 0,830 €/l (594 degalinių)2026-10-03: 0,806 €/l (96 degalinių)2026-10-04: 0,806 €/l (96 degalinių)2026-10-05: 0,835 €/l (591 degalinių)2026-10-06: 0,838 €/l (596 degalinių)2026-10-07: 0,840 €/l (593 degalinių)2026-10-08: 0,844 €/l (590 degalinių)2026-10-09: 0,855 €/l (596 degalinių)2026-10-10: 0,826 €/l (94 degalinių)2026-10-11: 0,826 €/l (94 degalinių)2026-10-12: 0,866 €/l (594 degalinių)2026-10-13: 0,883 €/l (594 degalinių)2026-10-14: 0,885 €/l (599 degalinių)2026-10-15: 0,892 €/l (597 degalinių)2026-10-16: 0,899 €/l (581 degalinių)2026-10-17: 0,879 €/l (75 degalinių)2026-10-18: 0,879 €/l (75 degalinių)2026-10-19: 0,926 €/l (579 degalinių)09-1910-19
Vidutinė autodujų (LPG) kaina nuo rugsėjo 19 d. (0,793 €/l) iki spalio 19 d. (0,926 €/l).
Rodyti visų dienų duomenis
DataVid. kaina €/lDegalinių
2026-10-190,926579
2026-10-180,87975
2026-10-170,87975
2026-10-160,899581
2026-10-150,892597
2026-10-140,885599
2026-10-130,883594
2026-10-120,866594
2026-10-110,82694
2026-10-100,82694
2026-10-090,855596
2026-10-080,844590
2026-10-070,840593
2026-10-060,838596
2026-10-050,835591
2026-10-040,80696
2026-10-030,80696
2026-10-020,830594
2026-10-010,831590
2026-09-300,831554
2026-09-290,831588
2026-09-280,830595
2026-09-270,79895
2026-09-260,79895
2026-09-250,827594
2026-09-240,825597
2026-09-230,822564
2026-09-220,828535
2026-09-210,821594
2026-09-200,79398
2026-09-190,79398

Pigiausios degalinės šiandien

#DegalinėAdresasKaina €/l
1Raimondo Balsio IĮLuokės g. 2, Ramučių k.0.690
2Baltic PetroleumMinkovskių g. 132, Kaunas0.759
3DegtaVienuolio g. 34A, Anykščiai0.769
4GazimpeksasMažeikių g. 7A, Telšiai0.770
5BonsaTilžės pl. 46, Taurai0.780
6AlaušaŠimonių g. 36, Bajorų k.0.789
7EnirisMinijos g. 1, Aleksandravo k.0.790
8TrevenaKlaipėdos g. 39, Gargždai0.790
9Baltic PetroleumMindaugo g. 23, Anykščiai0.799
10EnirisLaižuvos g. 82d, Mažeikiai0.799

Autodujos (LPG) — kaina pagal miestą

MiestasDegalinėsVidurkisNuo
Anykščiai50.8410.769
Rietavas30.8580.830
Kupiškis30.8680.827
Joniškis30.8720.859
Raseiniai50.8740.840
Visaginas40.8740.849
Gargždai50.8760.790
Radviliškis60.8780.840
Plungė50.8830.840
Jurbarkas40.8850.870
Skuodas30.8860.879
Šilalė30.8860.860
Utena90.8890.839
Ignalina30.8890.869
Druskininkai40.8930.880
Šilutė60.8940.879
Ukmergė60.8960.849
Telšiai70.8990.770
Marijampolė90.9020.849
Mažeikiai110.9020.799
Kaišiadorys30.9030.860
Klaipėda230.9060.830
Kelmė30.9060.879
Vilkaviškis30.9060.890
Pasvalys30.9060.880
Tauragė60.9110.840
Kėdainiai50.9140.840
Kaunas560.9150.759
Palanga30.9160.889
Panevėžys190.9190.859
Alytus80.9200.860
Vilnius660.9210.849
Biržai40.9270.890
Jonava40.9370.909
Elektrėnai30.9590.959
Kuršėnai30.9630.890
Kretinga40.9650.910
Rokiškis50.9870.939
Šiauliai231.3120.840

Autodujos (LPG) — kaina pagal tinklą

TinklasDegalinėsVidurkisNuo
Bonsa20.7950.780
Topgas20.8350.810
Trevena110.8350.790
Dujovita30.8400.840
Junasa30.8400.840
Madalva50.8400.840
S.Rimkevičiaus komercinė įmonė20.8440.829
Pakelės namai20.8500.850
Narjanta60.8680.829
Deliuvis30.8690.869
Naftrus40.8700.860
Alauša210.8710.789
Eniris250.8720.790
Saurida300.8740.840
Skulas70.8750.860
Stateta120.8790.879
Baltic Petroleum870.8840.759
Regusa50.8840.870
Gelvybė80.8900.890
Eu Verslas30.8930.890
Emsi450.8940.870
Naftos dujos30.8970.890
Jozita300.9000.900
Propano ir butano dujų centras20.9000.900
Degta30.9020.769
Osijos dujos30.9030.880
Orlen300.9050.889
Boost Petrol80.9330.890
S.Savicko įmonė40.9370.930
Melkasta30.9500.950
Viada1260.9520.879
Circle K640.9520.887
Borusta30.9860.979
Apsaga82.0670.905

Suskystintos naftos dujos (LPG, dar vadinamos autodujomis arba SND) – pigiausi degalai už litrą Lietuvoje, dažnai kainuojantys perpus mažiau nei benzinas. Nors dujų sąnaudos litrais yra apie 10–20 % didesnės nei benzino, važiavimas dujomis vis tiek išlieka gerokai pigesnis, todėl dujų įranga Lietuvoje tebėra populiari. Verta žinoti, kad LPG parduoda ne visos degalinės – dalis tinklų dujų kolonėlių apskritai neturi, tad prieš kelionę verta pasitikrinti žemėlapyje.

Šiame puslapyje matote visos Lietuvos autodujų kainos vidurkį pagal Lietuvos energetikos agentūros (LEA) duomenis, kurie atnaujinami kasdien. Žemiau – šiandien pigiausios LPG degalinės, kainų palyginimas pagal miestus bei tinklus ir 30 dienų kainos tendencija. LPG kainų išsibarstymas tarp degalinių procentine išraiška dažnai didesnis nei benzino ar dyzelino, todėl pasirinkti tinkamą degalinę čia apsimoka labiausiai.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokia vidutinė autodujų (LPG) kaina Lietuvoje šiandien?
2026 m. spalio 19 d. duomenimis, vidutinė autodujų (LPG) kaina Lietuvoje – 0,922 €/l. Pigiausia šalyje – 0,690 €/l, brangiausia – 9,940 €/l.
Kur šiandien pigiausios autodujos (LPG)?
Pigiausia autodujų (LPG) kaina šiandien – 0,690 €/l (Raimondo Balsio IĮ, Luokės g. 2, Ramučių k.). Visos pigiausios degalinės pateiktos lentelėje šiame puslapyje.
Kaip skaičiuojamas kainų vidurkis?
Vidurkis skaičiuojamas iš 605 degalinių, kurios šiandien pateikė autodujų (LPG) kainą Lietuvos energetikos agentūrai (LEA). Duomenys atnaujinami kiekvieną darbo dieną ryte.
Ar autodujos šiandien pigesnės nei prieš mėnesį?
Prieš mėnesį (2026-09-19) vidutinė kaina buvo 0,793 €/l, šiandien – 0,922 €/l, t. y. 12,9 ct daugiau.

Kainos atnaujintos: 2026 m. spalio 19 d. · Šaltinis: Lietuvos energetikos agentūra